Masaż relaksacyjny

Przede wszystkim masaż relaksacyjny jest potrzebny osobom, które mają problemy z silnym stresem psychicznym i fizycznym. Relaksacja może również pomóc zwalczyć problemy zwiększonego niepokoju, trudności związane z: wyjściem z niepokojących myśli, zrelaksowaniem się i odpoczynkiem. Odpowiednio zaplanowany kurs masażu relaksacyjnego pomoże uniknąć poważnych chorób psychicznych i fizycznych. Na przykład na tle napięcia nerwowego często występują takie komplikacje zdrowotne jak: wrzody żołądka, dusznica bolesna, zawał serca i inne poważne choroby. Masaż relaksacyjny często jest przepisywany jako środek wspomagający leczenie nerwicy i depresji.

Jak wygląda sesja masażu w «Odlocie» Na sesję wystarczy 30-60-90 minut. Masaż relaksacyjny to nie tylko rozwiązywanie problemów fizycznych. Ma on również na celu wyeliminowanie napięcia nerwowego, które wyraża się w stresie psychicznym i fizycznym. Sesja masażu relaksacyjnego ma za zadanie wywołać pozytywne emocje. Zabieg masażu dopełniają: Imitacja otoczenia natury za pośrednictwem aranżacji każdego z naszych gabinetów, spokojna muzyka, przyćmione światła lub świece, które tworzą odpowiedni nastrój, dyfuzor posiadający certyfikat „Polskiej Akademii aromaterapii» z odpowiednim olejkiem eterycznym mający również działanie terapeutyczne oraz fontanna z powolnie przelewającą się wodą mająca na celu rozluźnienie przez działanie akustyczne.

Jaki będzie rezultat.

Rezultatem będzie usunięcie ogólnego zmęczenia fizycznego i psychicznego, przypływ siły i zwiększona witalność. Efekt uzyskuje się dzięki obfitemu nasyceniu organizmu tlenem, usunięciu płytkich zacisków mięśniowych. Dzięki odpływowi limfy i usunięciu klamer, organizm zostaje oczyszczony, a stan zdrowia poprawia się. Relaksująca atmosfera sprzyja również produkcji endorfin.

Kochaj swoje ciało!

Spokój to siła, zdrowie i wolność!