Obłędny cukrowy luksus

Masaż całego ciała z peelingowaniem i olejowaniem najczęściej jest stosowany przy problemach z nadwagą i cellulitem. Stosuje się go również przy zmęczeniu psychicznym i fizycznym, jest także odpowiedni do łagodzenia napięcia mięśniowego i nerwowego. Łagodzi stres, pomaga się zrelaksować. Skutecznie poprawia krążenie krwi, szczególnie krążenie żylne, może być też środkiem wspomagającym zwalczanie dolegliwości bólowych. Wpływa pozytywnie na przepływ limfy, poprawia odżywienie tkanek i komórek oraz przyspiesza procesy metaboliczne w całym organizmie człowieka.

Po zabiegu pacjent czuje się odnowiony w swoim ciele. Bloki i stres znikają, osiągany jest spokój. Obłędny cukrowy luksus redukuje bezsenności, chroniczne zmęczenia, dotlenia tkanki i uelastycznia ciało. Pomaga redukować cellulit. Masaż ten jest aktywnie wykorzystywany jako masaż modelujący dla utrzymania pięknej sylwetki.

Jak wykonywany obłędny cukrowy luksus?

Rozpoczynamy od głębokiego masażu całego ciała. Po takim masażu nanosimy naturalny cukrowy peeling, który robimy na świeżo przed zabiegiem, po masażu peelingiem wysyłamy pacjenta pod prysznic, po czym wykonujemy olejowanie całego ciała naszym autorskim olejkiem. Zostawiamy pacjenta jeszcze na 10 minut do uzyskania kompletnego odlotu. 

Po obłędnym cukrowym luksusie często słyszymy od naszych pacjentów takie słowa jak: to faktycznie był odlot, błogo się czuję, jestem totalnie zrelaksowana/-y, proszę mnie zapisać na następny tydzień, moja skóra wygląda mega, czy mogę kupić voucher dla osoby bliskiej, itd.