~ O nas ~

Miejsce stworzone z pasją, aby przenosić ludzi potrzebujących odprężenia w inny wymiar relaksu, z szarości w piękne kolory natury wraz z zapachami i dźwiękami..

 

Czy kiedykolwiek śniłaś/śniłeś o relaksacyjnym masażu w środku lasu? Poczuć wilgotny, letni zapach roślin i odlecieć w stan lekkości otulony ciepłym olejem i delikatnym dotykiem.

 

A o przeniesieniu się na chwilę nad brzeg ciepłego morza, leżąc na ogrzanym słońcem leżaku i chwili spokoju wśród szumu fal!? ODLOOOT…

W naszym Centrum Relaksu i Walki ze Stresem «ODLOT» jest to możliwe!

 

W ODLOCIE zadbasz o siebie, swoich bliskich, zaczniesz budować nowe jakościowe życie które będzie nabierało smaku, szczęśliwych momentów , radości , błogości i stanie się dla Ciebie ogromną przyjemnością.

 

Serdecznie zapraszamy do ODLOTU!

~ Nasi specjaliści ~

W naszym centrum pracują najlepsi specjaliści dla których praca to prawdziwa pasja ! Zawsze zaangażowani w swoją pracę w 100%, aby pomóc ludziom potrzebującym fachowej opieki.

Tatiana Jecyk

Irydolog, specjalista z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie diagnostyki i leczenia biorezonansem magnetycznym, akupunktury i elektropunktury metodą R. Volla i Vega-Test, hirudoterapeuta i refleksolog oraz masażystka i specjalista odnowy biologicznej, dyplomowana opiekunka medyczna. Od wielu lat zaangażowana w doskonalenie wiedzy z zakresu medycyny naturalnej zarówno w Polsce jak i w Ukrainie. Uznany specjalista wśród mieszkańców Warszawy i okolic. Ambasadorka zdrowego stylu życia. Instruktorka tańca brzucha i jogi twarzy. Posiada również 2 stopnie Tai Chi. Prowadzi sesje indywidualne według własnej metody, jej autorska Sesja ODLOT łączy w sobie mnóstwo światowych metod likwidacji i opanowania stresu, poznania siebie i walki ze swoimi psychoemocjonalnymi blokadami. Każde ćwiczenia, metody i podejścia zawarte w Sesji ODLOT dobiera indywidualnie. Jej misją jest uświadomienie jak największej liczbie osób, że dbanie na co dzień o swoje zdrowie totalne czyli — zdrowie psychiczne, fizyczne, intelektualne i duchowe, prowadzi do długiego, jakościowego i szczęśliwego życia!

W Centrum Relaksu i Walki ze Stresem ODLOT głównie wykonuje:

 • Badanie irydologiczne (określające poziom stresu, napięcia psychoemocjonalnego, itd.)
 • Badanie biorezonansem magnetycznym metodą R.Volla i Vega-Test (badanie kompleksowe całego organizmu)
 • Terapia biorezonasem magnetycznym
 • Tworzenie indywidualnego kursu leczenia
 • Sesja ODLOT, ćwiczenia oddechowe, medytacja
 • Terapia twarzy i szyi ODLOT
 • Netra Vasti (oczyszczanie oczu)
 • MOXA

Magdalena Wawrzeńczak

specjalista technik masażu relaksacyjnego i odnowy biologicznej, refleksolog z wieloletnim stażem, hirudoterapeuta, dyplomowana opiekunka medyczna ze specjalnością medycyny naturalnej. Zdobyła kilkuletnie doświadczenie podczas pracy w renomowanych gabinetach na terenie Warszawy. Od wielu lat związana ze sportem zawodowym i amatorskim, m.in. piłką nożną. Uważa, że najlepszymi lekarzami jest sport i zdrowe jedzenie! Jest przyszłym magistrem psychologii, pracuje nad własną holicystyczną metodą leczenia i profilaktyki dotyczącej zdrowia psychicznego i fizycznego.

W Centrum Relaksu i Walki ze Stresem ODLOT głównie wykonuje:

 • Refleksologia stóp, dłoni, głowy, twarzy
 • Masaż relaksacyjny
 • Masaż sportowy
 • Masaż limfatyczny
 • Masaż gorącymi kamieniami