Regulamin Centrum Walki ze Stresem ODLOT

 

PRZED KORZYSTANIEM Z NASZYCH USŁUG UPRZEJMIE PROSIMY O DOKŁADNE ZAPOZNANIE SIĘ Z TREŚCIĄ REGULAMINU:

 1. W siedzibie centrum oraz podczas trwania wizyty należy wyciszyć lub wyłączyć telefon komórkowy.
 2. Na terenie centrum prosimy zachowywać ciszę.
 3. Od razu po wejściu należy zdjąć obuwie i założyć udostępnione przez nas zdezynfekowane obuwie zmienne lub swoje obuwie zmienne.
 4. Informujemy, że nie mamy automatycznego systemu wysyłania przypomnień o wizycie, jednak istnieje możliwość wysłania przypomnienia na indywidualną prośbę klienta podając numer kontaktowy. 
 5. Prosimy o stawienie się na wizytę nie mniej niż 5 min przed rozpoczęciem zabiegu.
 6. Uprzejmie informujemy, że jeżeli zabieg jest opóźniony z winy klienta czas jego zabiegu zostanie skrócony, lecz kwota za zabieg pozostaje niezmienna. 
 7. Pacjent przekładający lub odwołujący wizytę powinien wykonać to 24 godziny wcześniej.
 8. Informujemy, że zapisywanie się na badanie oraz badanie kontrolne następuje po jego przedpłacie
 9. Zapis na pierwszą wizytę więcej niż tydzień wcześniej odbywa się po wcześniejszej przedpłacie. 
 10. W centrum można zakupić voucher, ale jest to oferta promocyjna i czasowa, termin jej trwania to 3 miesiące, klientowi, który posiada voucher promocyjny, po umówieniu wizyty na konkretny termin, przysługuje  możliwość 1 przełożenia wizyty nie mniej niż 24 godziny wcześniej, w przeciwnym przypadku voucher zostanie zrealizowany/anulowany automatycznie. Nie ma możliwości wymiany vouchera na gotówkę. Warunki promocji mogą się zmienić w zależności od ilości voucherów w puli promocyjnej.
 11. Pacjent posiadający voucher promocyjny, musi zrealizować go we wskazanym terminie umieszczonym na odwrocie vouchera, w przeciwnym przypadku voucher zostanie zrealizowany/anulowany automatycznie.   
 12. Pacjent który ma opłacony kurs leczenia ma możliwość przełożenie każdej wizyty 1 raz nie mniej niż 24 godziny wcześniej, 
 13. Informujemy że pacjentowi który wykupuje z góry cały przepisany mu kurs leczenia przysługuje 10% zniżki
 14. Kurs leczenia biorezonansem elektromagnetycznym jest płatny z góry
 15. W naszym centrum nie wykonujemy zabiegów o znamionach ofert natury seksualnej, w przypadku wymuszania lub insynuacji wykonania takiej usługi zostanie to potraktowane jako molestowanie seksualne naszych pracowników i powiadomiona zostanie policja.
 16. Centrum zastrzega sobie prawo do odwołania wizyty minimum 24 godziny wcześniej lub w nagłych przypadkach przez kontakt telefoniczny na numer kontaktowy klienta.
 17. Centrum Relaksu i Walki ze Stresem ODLOT jest administratorem danych osobowych swoich klientów i są one wykorzystywane wyłącznie na użytek własny do kontaktu z klientem.